неділя, 29 жовтня 2017 р.

Хелловін по-українськи

     


       Вечір  27 жовтня для учнів нашої школи запам'ятається надовго, адже вони самі організували і провели незвичайне свято - Хелловін. Незвичайним воно стало тому, що поєднало старовинні кельтські та українські традиції. 
      Ведучі Аліна Вітюк та Тарас Шуляк познайомили всіх з історією Хелловіну, відповідними звичаями українців та провели цікаві конкурси, у яких мали змогу взяти участь усі присутні. Переможців нагороджували солодкими призами. Незамінною помічницею ведучих стала справжня українська відьма Емілія Ткач. Найоригінальніші костюми були відзначені титулами "Оконські примари", "Чорт і щось і збоку бантик", "Гості з потойбіччя", "Жах-2017". 






четвер, 26 жовтня 2017 р.

Про проведення обласного семінару для керівників районних, міських методоб’єднань, викладачів та вчителів англійської мови

25 жовтня 2017 року в актовій залі РОІППО відбувся навчально- методичний семінар для керівників районних, міських методоб’єднань, викладачів  та  вчителів англійської мови із теми «Розвиток глобальних цінностей через реалізацію нових програм освітньої галузі «Іноземні мови»  за участю видавництва National Geographic Learning .
Із вступним словом на відкритті семінару виступила Гавлітіна Т.М., проректор інституту з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент. В ході роботи семінару Кукла О.В., методист кабінету суспільно-гуманітарних предметів, ознайомила учасників з особливостями організації навчально-виховного процесу з іноземних мов у 2017-2018 н. р. в умовах створення нової української школи та акцентувала увагу на напрямах змін в галузі іншомовної освіти в початковій та середній школі. Катерина Шляміна, методист видавництва National Geographic Learning, розповіла про сучасні НМК та англомовну літературу для шкіл та вузів, про інтегровані змістовні лінії та орієнтовні способи їх реалізації, а також провела практичне заняття  щодо інтеграції змістових ліній в зміст іншомовної освіти на прикладі теми ‘Харчування’. Під час роботи семінару працювала книжкова виставка від видавництва, також відбувся розіграш призів та отримання учасниками  сертифікатів від National Geographic Learning.
У семінарі взяли участь 108 вчителів та викладачів англійської мови.Учасники семінару висловлюють глибоку вдячність видавництву NationalGeographic Learning  та РОІППО за проведення заходу на високому професійному рівні.




                                                         З сайту РОІППО

пʼятниця, 6 жовтня 2017 р.

"Критично"-не означає "негативно"!!!

Варіативність та особистісна орієнтація сучасної освіти потребують змін у теорії й методиці навчання іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах, змін у технологіях навчання на всіх ступенях. Зростає питома вага методик, які сприяють формуванню практичних навичок пошуку й аналізу інформації, самонавчанню, самоорганізації, досвіду відповідального вибору та поведінки, становленню ціннісних орієнтацій.
У зв'язку з цим зростає і коло вимог до особистості вчителя іноземної мови, визначене змінами в суспільстві, концептуальними засадами Концепції «Нової української школи», а на практиці відповідати цим вимогам стає все важче.
Тому відповідно до концептуальних засад реформування середньої школи, з метою розвитку майстерності та професіоналізму педагогів іноземної мови,  районним методичним кабінетом 05 жовтня 2017 року організовано  семінар-практикум вчителів англійської мови «Розвиток критичного мислення на уроках англійської мови» на базі Семидубського НВК.
У теоретичному модулі, модератором якого була Людмила Максімова, керівник районного методичного об’єднання, вчитель Тараканівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасники семінару поглибили знання щодо використання прийомів та методів розвитку критичного мислення.
У практичному модулі вчителями Семидубського НВК Віталією Тимейчук проведено майстер-клас «Критично не означає негативно», а педагогом Плосківської ЗОШ І-ІІ ступенів Світланою Юхимчук-Шевчик – практикум «Етапи уроку у системі критичного мислення». Кожен із учасників семінару був залучений до активної діяльності, практичного опрацювання представлених методів та прийомів роботи, коментування методичної доцільності їх використання.