пʼятниця, 16 березня 2018 р.

У час розбудови Нової української школи кожен із нас, педагогів, зобов’язаний працювати над особистісним і професійним зростанням, щоб бути успішним учителем, успішним фахівцем, лідером, який може вести за собою, який любить свій предмет, який фахово його викладає.
Насамперед творчому та відповідальному вчителю, який постійно працює над собою, буде надано академічну свободу. Педагог зможе готувати авторські навчальні програми, власноруч обирати методи, стратегії, способи і засоби навчання; активно виражати власну фахову думку.
Чимало вчителів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Дубенського району уже сьогодні активно впроваджують особистісно-орієнтований та компетентнісний підходи, активно використовуючи власні методичні та дидактичні матеріали, інтерактивні e- та онлайн-ресурси. 22 із них, яким у ході атестації 2018 року прогнозується присвоєння, підтвердження педагогічних звань «старший учитель», «вчитель-методист», «керівник гуртка – методист», представляли досягнення в роботі, презентували власні методичні розробки за результатами науково-методичної, науково-дослідної діяльності, цікаві ідеї, секрети успіху професійної діяльності під час зустрічі у форматі засідання Великої методичної ради, що відбулась 15 березня 2018 року за участю членів науково-методичної ради, керівників районних методичних осередків, керівників закладів освіти, заступників директорів шкіл з навчально-виховної, навчально-методичної роботи.
Дві години професійного спілкування сприяли збагаченню кожного із учасників Великої методичної ради корисними ідеями, які в кінцевому результаті позитивно вплинуть на якість освітнього процесу в закладах освіти нашого району.




Немає коментарів:

Дописати коментар